№ 520 від 19 листопада 2018 року "Про раду регіонального розвитку при Сарненській районній державній адміністрації"

19  листопада 2018 року                                                                                  № 520

Про раду регіонального розвитку при Сарненській районній державній

адміністрації

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 21 квітня 2015 року № 224/2015 "Про Раду регіонального розвитку", на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16 листопада 2018 року № 818 «Про раду регіонального розвитку при Рівненській обласній державній адміністрації», з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, вирішення проблемних питань життєзабезпечення району:

1.  Затвердити:

1.1. Склад ради регіонального розвитку при Сарненській районній державній адміністрації (далі – рада) згідно з додатком;

1.2. Положення про раду регіонального розвитку при Сарненській районній державній адміністрації, що додається.

2.  Призначити виконавчим секретарем ради Назарця Івана Петровича – першого заступника голови райдержадміністрації.

3.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова адміністрації                                                                     Я. ЯКОВЧУК