№ 524 від 19 листопада 2018 року "Про районну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Сарненському районі на період до 2020 року"

19 листопада  2018 року                                                                                    № 524

Про районну цільову програму
підвищення рівня безпеки дорожнього руху
в Сарненському районі на період до 2020 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 231-р  "Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року", постанови Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 435 "Про затвердження Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року", на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2018 року №721 «Про Обласну цільову програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Рівненській області на період до 2020 року» з метою запобігання дорожньому травматизму, вжиття додаткових заходів щодо усунення причин та умов, які призводять до аварійності на дорогах, підвищення рівня безпеки дорожнього руху, поліпшення експлуатаційного стану доріг, вулиць, захисту життя і здоров'я громадян:

1.Схвалити районну цільову програму підвищення безпеки дорожнього руху в Сарненському районні на період до 2020 року (далі - Програма) згідно з додатком.

2.Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури районної державної адміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації щороку в районному бюджеті передбачати необхідні кошти для реалізації заходів Програми  в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  І.Назарця

Голова адміністрації                                                                         Я.ЯКОВЧУК