«Мистецтво одного села»

Естафету у районній мистецькій акції «Мистецтво одного села» прийняв культурно-дозвіллєвий комплекс Кричильської сільської ради «Гармонія». Відкриття виставки відбулось 27 квітня в Сарненському історико-етнографічному музеї.
     В рамках заходу була представлена ігрова програма за участю аматорського фольклорно-етнографічного ансамблю «Джерельце», презентовано вироби декоративно-вжиткового мистецтва майстрів Кричильської сільської ради та проведено невеличкий екскурс по сторінкам історії рідного краю. Усі бажаючи, також, мали можливість посмакувати традиційними кулінарними стравами кричильских господинь.
     Присутні на святі заступник голови райдержадміністрації Інна Наумович, заступник голови районної ради В’ячеслав Шимко, міський голова Сергій Євтушок подякували учасникам культурно-дозвіллєвого комплексу Кричильської сільської ради за збереження та примноження народних традицій та відзначили народних умільців спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також цінними подарунками.

Сектор з питань внутрішньої політики
та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації