№ 536 від 28 листопада 2018 року "Про внесення змін до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2016-2018 роки"

28  листопада   2018 року                                                                        № 536

Про внесення змін до

районної Програми розвитку
та збереження архівних фондів
Сарненського району
на 2016-2018 роки

З метою  належного функціонування Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради, відповідно до Положення «Про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради», затвердженого рішенням Сарненської районної ради від 22 липня 2016 року  №190 « Про затвердження в новій редакції Положення про Трудовий архів Сарненського району Сарненської районної ради».

1. Схвалити  зміни до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2016-2018 роки (далі Програма),  схваленої розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 листопада 2015 року №423 та затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 25 грудня 2015 року №48,  а саме  пункт 1 розділу ІV “Фінансове забезпечення Програми” викласти в новій редакції згідно з  додатком.

2. Директору Трудового архіву Сарненського району Сарненської районної ради  зміни до районної Програми розвитку та збереження архівних фондів Сарненського району на 2016 – 2018 роки  подати на затвердження сесії Сарненської районної ради.

3. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУК