№ 553 від 29 листопада 2018 року "Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29 листопада  2018 року                                                                                   № 553

Про затвердження детального плану
території для будівництва та обслуговування
споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР»,
на території Люхчанської сільської ради Сарненського району
Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського
призначення державної власності (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 травня 2018 року№ 206 «Про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту)», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 22 серпня 2018 року; на підставі заяви ТОВ «УКРТАУЕР»  від 09.11.2018 щодо затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту):

1. Затвердити детальний план території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту).

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту), при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту)  на зберігання у відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку – вежі ТОВ «УКРТАУЕР», на території Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населеного пункту) протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я. ЯКОВЧУК