№ 558 від 30 листопада 2018 року "Про визначення координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі"

30 листопада  2018  року                                                                              № 558

Про визначення координатора з
питань здійснення заходів у сфері
запобігання та протидії домашньому
насильству і насильству за ознакою статі

Відповідно до статті 22   Закону  України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», постанови  Кабінету  Міністрів України від  22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильства за ознакою статі» та з метою ефективного здійснення  заходів  у  сфері  домашнього насильства:

1. Визначити заступника голови районної державної адміністрації до  функціональних повноважень  якого входять питання у сфері освіти, сім’ї, молоді  та соціального захисту населення  координатором  з  питань  здійснення  заходів  у  сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Сарненського району.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                     Я. ЯКОВЧУК