30  листопада 2018 року                                                                             № 557

Про внесення змін до розпорядження
голови райдержадміністрації

від 17 травня  2016 року  № 188

«Про розподіл функціональних

повноважень керівництва
райдержадміністрації»

Відповідно до статті 118 Конституції України, статей 6, 10, 40 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою координації суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні, спрямованої на реалізацію положень Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» згідно листа Міністерства соціальної політики України від 19.10.2018 №20289/0/2-18/38:

1. Внести зміни до додатку 1 розпорядження голови райдержадміністрації від  17 травня 2016 року №188 «Про розподіл  функціональних повноважень керівництва райдержадміністрації», а саме доповнити функціональні повноваження  заступника голови районної державної адміністрації абзацом такого змісту:

« Закріпити завдання та функції передбачені пунктами 19, 28, 30 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658».

2. Контроль за виконанням цього  розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                               Я.ЯКОВЧУК