№ 596 від 19 грудня 2018 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

19 грудня 2018 року                                                                                      № 596

Про нагородження Почесною

грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 №402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, пропаганду здорового способу життя та з нагоди підведення підсумків футбольного сезону 2018 року:

ПІСТОЛЯ
Василя Вікторовича

- почесного президента футбольного клубу «Маяк» м.Сарни

ПРИМАКА
Сергія Петровича

- тренера футбольного клубу «Маяк» м.Сарни

ТКАЧЕНКА
Костянтина Валерійовича

- головного тренера футбольного клубу «Маяк» м.Сарни серед ветеранів «35+»

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУКк