№ 600 від 21 грудня 2018 року "Про схвалення проекту рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік” "

21 грудня 2018 року                                                                                       № 600

Про схвалення проекту рішення  районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”

Відповідно до статті 18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 23 Бюджетного кодексу України:

1. Схвалити проект рішення районної ради “Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік”.

2.  Фінансовому управлінню райдержадміністрації подати його на розгляд та затвердження  районній раді.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, головним розпоряд-никам коштів районного бюджету взяти участь у роботі постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення  щодо розгляду змін до районного бюджету на 2018 рік.

4. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                                   Я.ЯКОВЧУК