№ 601 від 21 грудня 2018 року "Про затвердження нормативів, коефіцієнтів та інших показників для бюджетів міста районного значення, селища, сіл на 2019 рік"

21 грудня 2018 року                                                                               № 601

Керуючись Бюджетним кодексом України в частині затвердження міжбюджетних трансфертів з районного бюджету бюджетам місцевого самоврядування на видатки, визначені підпунктом “а” пункту 2 частини першої статті 89 цього Кодексу, підпунктом “б” пункту 2 в частині утримання навчально-виховних комплексів “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад”, “загальноосвітні навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад”, за умови, що загальноосвітній навчальний заклад І ступеня; пунктом 5 частини першої статті 89 цього Кодексу, в частині утримання сільських, селищних та міських палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля, інших клубних закладів та бібліотек при формуванні проекту районного бюджету Сарненського району на 2019 рік:

1.     Затвердити:
1.1. На дошкільну освіту:

норматив бюджетної забезпеченості однієї групи короткотривалого  перебування дітей в ДНЗ – 22151,14 гривень;

норматив бюджетної забезпеченості однієї групи постійного перебування дітей в ДНЗ – 307900,79 гривень;

коефіцієнт вирівнювання для груп постійного перебування дітей в ДНЗ – 1,45;

коефіцієнт вирівнювання для груп короткотривалого перебування дітей в ДНЗ – 1,25.

1.2.         На загальну середню освіту:

фінансовий норматив бюджетної забезпеченості одного учня – 13927,75

гривень;

коефіцієнт приведення учнів, що розташовані у сільській місцевості до загальної кількості учнів усіх загальноосвітніх шкіл, залежно від наповнюваності класів і класів комплектів у таких школах станом на 5 вересня поточному року – 1,401;

1.3. На культуру:

норматив бюджетної забезпеченості на одного жителя – 78,08 гривень.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова райдержадміністрації                                                                   Я.ЯКОВЧУК