№ 7 від 11 січня 2019 року "Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації"

11 січня 2019 року                                                                                                   № 7

Про внесення змін до складу
спостережної комісії
райдержадміністрації

З метою виконання завдань, покладених на спостережні комісії у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2004 року №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (із змінами), з урахуванням кадрових змін, що відбулися, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1.                Внести зміни до складу спостережної комісії Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 19 січня 2018 року №12 «Про внесення змін до складу спостережної комісії райдержадміністрації», а саме: вивести Касперчика Сергія Володимировича - виконуючого обов’язки командира штабу Сарненського районного громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта», ввести Красномовець Катерину Олександрівну - молодшого наукового співробітника комунального закладу Сарненський історико-етнографічний музей Сарненської районної ради, члена громадської організації «Любов у тебе в серці», депутата Сарненської міської ради Рівненської області (за згодою).

2.                Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                          Я.ЯКОВЧУК