Посилено заходи з пожежної безпеки на Сарненщині

29 квітня в Сарненській райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району. У роботі комісії брали участь керівники підрозділів райдержадміністрації, голови сільських, селищних рад, представники екологічних служб, пожежної частини, лісових господарств району. На початку засідання виступив голова Сарненської райдержадміністрації Анатолій Остапчук, який закликав всіх присутніх звернути особливу увагу на стан підвищеної пожежної небезпеки на Сарненщині, що викликаний бездощовою погодною ситуацією, з метою недопущення лісових пожеж.
     Під час засідання було розглянуто питання щодо протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь та забезпечення безпеки на водоймах району для запобігання загибелі людей. Комісія також заслухала інструктора-методиста Рівненської обласної комунальної аварійної рятувальної служби на водних об'єктах Ніну Рижу, яка ознайомила присутніх із основними заходами, що сприяють убезпеченню водойм для захисту населення від нещасних випадків під час купального сезону.
     На закінчення засідання прийнявши до уваги висловлені пропозиції, комісія вирішила: зобов’язати відповідні органи, служби і господарства організувати постійне спостереження за лісовими масивами, торфополями та сільгоспугіддями, патрулювання в період високої та надзвичайно високої пожежної небезпеки; зобов’язати власників водойм, керівників підприємств, установ, та організацій, які використовують водойми для відпочинку громадян, створити відомчі рятувальні пости та забезпечити наявність паспортів на відкриття і фінансування пляжів; міській, селищним, сільським радам, керівникам об’єктів, незалежно від форм власності – контролювати стан протипожежного водопостачання на підпорядкованій території.

Сектор з питань внутрішньої політики
 та зв’язків з громадськістю
апарату райдержадміністрації