№ 4 від 09 січня 2019 року "Про Програму створення страхового фонду документації Сарненського району на 2019-2021 роки "

09 січня  2019 року

№  4

Про Програму створення страхового фонду документації Сарненського району на               2019-2021 роки

Відповідно до Закону України «Про страховий фонд документації України», Положення про порядок формування, ведення та використання обласного (регіонального) страхового фонду документації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2002 року № 320, на виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від            07 грудня 2018 року  № 901 «Про програму створення страхового фонду документації Рівненської області на 2019-2021 роки»:

1.                Схвалити Програму створення страхового фонду документації Сарненського району на 2019-2021 роки  (далі-Програма) згідно з додатком.

2.                Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3.   Центральним органам виконавчої влади, до сфери управління яких відносяться підприємства, установи, організації – постачальники документів до страхового фонду документації, зазначені у додатку до Програми, про хід виконання цього розпорядження інформувати сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації щороку до 30 грудня.

4.    Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації інформацію про стан виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 07 грудня 2018 року  № 901 «Про програму створення

страхового фонду документації Рівненської області на 2019-2021 роки» подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації щороку до 15 січня.

5.   Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 20 липня 2016 року № 266 «Про програму створення страхового фонду документації  Сарненського району на 2016 – 2018 роки».

6.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                         Я.ЯКОВЧУК