№ 15 від 17 січня 2019 року "Про затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею "

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

17 січня  2019 року                                                                                   № 15

Про затвердження детального плану      території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженням голови райдержадміністрації від 31 жовтня 2017 року№ 472 «Про розроблення детального плану території на земельну ділянку в адміністративних межах Стрільської сільської ради (за межами населеного пункту)», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 26 жовтня 2018 року; на підставі заяви Пацьоли Вадима Миколайовича, Мички Юрія Васильовича  від 17.12.2018 щодо затвердження детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення:

1. Затвердити детальний план території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення.

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення, при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення  на зберігання у відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території на земельну ділянку, розташовану в адміністративних межах Стрільської сільської ради Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), орієнтовною площею 5,3416 га для будівництва та реконструкції існуючих нежитлових будівель під виробничі приміщення шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я. ЯКОВЧУК