№ 16 від 17 січня 2019 року "Про затвердження детального плану території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17 січня  2019 року                                                                                   № 16

Про затвердження детального плану      території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)

Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», керуючись розпорядженнями голови райдержадміністрації від 18 квітня 2018 року№ 165 «Про розроблення детального плану території на об’єкт «Реконструкція будівлі складу готової продукції під деревообробний цех та склад продукції» за адресою смт. Клесів, вул. Залізнична, 24 (за межами населеного пункту)» та від 28 вересня 2018 року №410 «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 квітня 2018 року №165», враховуючи, що проект детального плану території пройшов процедуру громадських слухань (обговорень), пропозиції від громадськості не надходили, детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації 26 жовтня 2018 року; на підставі заяви Білоцерковцевої Ольги Анатоліївни від 19.12.2018 щодо затвердження детального плану території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту):

1. Затвердити детальний план території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту).

2. Врахувати матеріали затвердженого детального плану території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту), при коригуванні схеми планування території району.

3. Передати затверджений детальний план території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту)  на зберігання у відділ містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації як невід’ємну частину схеми планування Сарненського району.

4. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації забезпечити оприлюднення детального плану території пилорами обмеженої вул. Залізнична, 24 смт. Клесів Сарненського району Рівненської області (за межами населеного пункту) шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації протягом 10 днів з дня його затвердження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                           Я. ЯКОВЧУК