№ 17 від 18 січня 2019 року "Про Програму розвитку дорожнього господарства,утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2019 рік"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18 січня 2019 року                                                                                            № 17

Про Програму розвитку дорожнього

господарства,утримання доріг загального

користування місцевого значення Сарненського

району на 2019 рік

Відповідно до статей 13,15,16,19, пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України від                   17 листопада 2016 року № 1764-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», від 17 листопада 2016 року № 1762-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» щодо удосконалення механізму фінансування дорожньої галузі, розпорядження Кабінету  Міністрів  України  від                    02  жовтня 2013 року № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення», наказу Державного агентства автомобільних доріг України від 14 листопада 2017 року № 431 «Про передачу об’єктів права державної власності», переліку доріг загального користування місцевого значення Рівненської області, затвердженого головою обласної державної адміністрації, з метою забезпечення сталого функціонування дорожнього господарства в районі, виконання вимог законодавства щодо управління автомобільними дорогами загального користування місцевого значення:

1.                Схвалити Програму розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2019 рік (далі-Програма) згідно з додатком.

2. Відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації подати Програму на затвердження Сарненській районній раді в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                        Я. ЯКОВЧУК