№ 18 від 21 січня 2019 року "Про прийняття земельної ділянки з комунальної власності у державну власність"

21 січня 2019 року                                                                                            № 18

Про прийняття земельної ділянки

з комунальної власності у державну
власність

Керуючись статтями 17, 80, 84, 122, 148¹ Земельного кодексу України, статтями 3, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи рішення Сарненської міської ради від 28 вересня 2018 року № 964 «Про передачу у державну власність земельної ділянки в м. Сарни по                       вул. Г. Сковороди, 5», копії витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 03.08.2017                № 93642205, клопотання Рівненської регіональної філії Державного підприємства «Центр державного земельного кадастру»:

1. Прийняти до земель державної власності земельну ділянку площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів (кадастровий номер 5625410100:01:008:0121), що розташована за адресою: Рівненська область, Сарненський район, м. Сарни, вулиця Г. Сковороди, 5.

2. Скласти з Сарненською міською радою акт приймання-передачі земельної ділянки зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

3. Забезпечити реєстрацію права власності на земельну ділянку зазначену в пункті 1 цього розпорядження за державою в особі Сарненської районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова  адміністрації                                                                             Я.ЯКОВЧУК