№10 від 15 січня 2019 року "Про районну Програму «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік» "

15 січня 2019 року                                                                                                                    № 10

Про районну Програму

«Забезпечення виконання

судових рішень та

виконавчих документів на 2019 рік»

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою виконання судових рішень, що надходятьорганам виконавчої влади, бюджетним установам, закладам, організаціям та одержувачам бюджетних коштів, які отримують кошти з державного, районного бюджету в процесі виконання ними своїх повноважень:

1.Схвалити районну Програму «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік» (далі – Програма), згідно додатку.

2.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму на затвердження сесії районної ради в установленому порядку.

3.Фінансовому управлінню Сарненської районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти, в межах наявних фінансових ресурсів, на виконання цієї Програми.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                        Я.ЯКОВЧУК