№ 44 від 01 лютого 2019 року "Про визнання таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 22 листопада 2007 року №509"

01 лютого 2019 року                                                                                  № 44

Про визнання таким, що

втратило чинність
розпорядження голови
від 22 листопада 2007 року №509

Відповідно до статтей 6, 22, 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України “Про державну службу”, постанов Кабінету Міністрів України від 30.08.2007 № 1068 "Про затвердження типових положень про службу у справах дітей", та від 23.05.2018 № 434 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, враховуючи наказ начальника служби у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації від                 31 січня 2019 року № 8 “Про затвердження Положення про сектор з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації”:

1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 22 листопада 2007 року                  № 509 “Про затвердження Положення про сектор з питань усиновлення,                  опіки та піклування служби у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації”.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Н.Параницю.

Голова адміністрації                                                                        Я. ЯКОВЧУК