№ 50 від 05 лютого 2019 року "Про Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області"

05  лютого  2019 року
                                                     № 50

Про Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області

Відповідно до статті 10 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту» та від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 20 листопада       2015 року № 684 «Про Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області» зі змінами:

1. Затвердити Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області (далі – Положення), згідно з додатком.

2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та іншимцентральним органам  виконавчої влади, підприємствам, установам, організаціям забезпечити реалізацію цього Положення.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 04 січня 2016 року № 1 «Про Положення про Сарненську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І. Назарця.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК