№ 51 від 05 лютого 2019 року "Про робочу групу з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району"

05 лютого  2019  року                                                                                          № 51

Про робочу групу з підготовки
перспективного плану формування
територій громад Сарненського району

Відповідно до статей 118, 119, 140 Конституції України, статей 2, 6, 13, 35, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання   спільного розпорядження голови облдержадміністрації та голови обласної ради від 15 квітня 2015 року №181/10 «Про утворення регіональної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненської області», з метою підготовки пропозицій щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Сарненського району :

1.Затвердити склад робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району у складі згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 березня 2017 року №90 «Про робочу групу з підготовки перспективного плану формування територій громад Сарненського району».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                     Я.ЯКОВЧУК

Додаток до                                                                                 розпорядження голови

05 лютого 2019 року № 51

робочої групи з підготовки

перспективного плану формування територій громад Сарненського району

Яковчук
Ярослав Володимирович
голова райдержадміністрації,
голова  робочої групи

Меснікович
Ніна Петрівна

-

начальник відділу економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації, секретар робочої групи.

Члени   робочої групи:

Зінчик
Роман Миколайович
начальник відділу Держгеокадастру
у Сарненському районі (за згодою)

Коркош
Світлана Максимівна
-

начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Костецький
Микола Адамович
-