№ 52 від 05 лютого 2019 року "Про надання в постійне користування земельної ділянки"

05 лютого 2019 року                                                                                            № 52

Про надання в постійне користування

земельної ділянки

Розглянувши клопотання Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області щодо надання земельної ділянки у постійне користування від 15.01.2019 № 14-17-0.6-226/2-19, керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 17, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України,  Прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності»:

1. Надати в постійне користування Головному управлінню Держгеокадастру у Рівненській області земельну ділянку загальною площею 0,0030 га (кадастровий номер 5625410100:01:008:0175) для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови, яка розташована в м. Сарни по вул. Сковороди, 5А, на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Головному управлінню Держгеокадастру у Рівненській області оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                                  Я.ЯКОВЧУК