№ 56 від 08 лютого 2019 року "Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

08   лютого  2019  року                                                                                 №  56

Про організацію роботи
з оприлюднення публічної
інформації у формі
відкритих даних

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (далі – Положення), затвердженого  постановою  Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835, із змінами,  з метою вільного та безоплатного доступу до  публічної інформації у формі відкритих даних:

1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Сарненська  районна державна адміністрація, згідно з додатком.

2. Загальному відділу апарату райдержадміністрації забезпечити :

1) подальше оприлюднення та оновлення публічної інформації у формі відкритих даних, зазначеної у додатку, на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних;

2) технічний супровід оприлюднення інформації, визначеної у додатку, на офіційному веб-сайті Сарненської районної державної адміністрації та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації  та її апарату забезпечити:

1) підготовку та оперативну передачу загальному відділу апарату райдержадміністрації публічної інформації у формі відкритих даних, зазначеної у додатку, відповідно до вимог Положення;

2) визначення переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, як розпорядником інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права до 01 березня 2019 року:

1) визначити осіб, відповідальних за підготовку та оприлюднення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних;

2) забезпечити здійснення процедури реєстрації установи, як розпорядника інформації, на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних ( www.data.gov.ua );

3) затвердити переліки наборів даних установи, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних відповідно до Положення;

4) розробити паспорти наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних відповідно до Положення та визначити періодичність поновлення наборів даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних;

5) у разі виникнення змін до набору даних забезпечити актуальність набору даних шляхом його оновлення не пізніше п’яти робочих днів з дня внесення змін до набору даних.

5. Визнати таким, що втратило чинність, доручення голови Сарненської районної державної адміністрації від 24 травня 2017 року №01/01/09-346/17, щодо вдосконалення висвітлення роботи Сарненської районної державної адміністрації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Стельмаха В.М.

до розпорядження голови райдержадміністрації
08 .02.2019  № 56

П Е Р Е Л І К

наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Сарненська районна державна адміністрація