№ 57 від 08 лютого 2019 року "Про план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2019 рік"

08 лютого  2019 року
                                                 № 57

Про  план основних заходів цивільного захисту                 Сарненського району на 2019 рік

Відповідно до статей 6, 27, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1076-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 44 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2019 рік» та з метою подальшого вдосконалення підготовки і забезпечення готовності органів управління та сил Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області до дій за призначенням в мирний час та в особливий період, зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій та підвищення рівня захисту населення і територій:

1. Затвердити  план основних заходів цивільного захисту Сарненського району на 2019 рік (далі – План заходів) згідно з додатком.

2.  Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, спеціалізованих служб цивільного захисту району:

2.1 забезпечити виконання Плану заходів, затвердженого цим розпорядженням;

2.2 інформувати сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації   про стан виконання Плану заходів  у першому півріччі – до 15 червня 2019 року, за рік – до 15 січня 2020 року.

3.   Сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації подавати управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 44 «Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2019 рік» у першому півріччі – до 25 червня 2019 року, за рік – до 24 січня 2020 року.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року № 107   «Про план основних заходів Сарненського району на 2018 рік».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І. Назарця.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК