№ 81 від 01 березня 2019 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою"

01  березня  2019  року                                                                                 № 81

Про припинення права постійного
користування земельною ділянкою

Розглянувши клопотання Рівненського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії “Управління магістральних газопроводів” “ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ” АТ “УКРТРАНСГАЗ” від 04.02.2019 №2609ВИХ-19-311, відповідно до статей 6, 13, 21  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 122, 141 Земельного кодексу України, враховуючи наказ ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” від 23.01.2017 №42 «Про безоплатну передачу державного майна з балансу філії УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ» у комунальну власність»:

1.                Припинити Рівненському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів філії “Управління магістральних газопроводів” “ПРИКАРПАТТРАНСГАЗ” АТ “УКРТРАНСГАЗ” (дочірній компанії «Укртрансгаз» національної акціонерної компанії «Нафтогаз України») право постійного користування  земельною ділянкою площею 0,2200 га (кадастровий номер 5625455700:05:002:0832) для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту, яка перебуває в постійному користуванні зазначеного підприємства на підставі державного акта на право постійного користування земельною ділянкою серії I - РВ № 001160, виданого 11 вересня 2001 року.

2.                Віднести земельну ділянку площею 0,2200 га  для обслуговування об'єктів трубопровідного транспорту в смт. Степань Сарненського району Рівненської області по вул. Пушкіна, 56 до земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення  на території Степанської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

3.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Назарця І.П.

Голова адміністрації                                                                            Я. ЯКОВЧУК