№ 86 від 01 березня 2019 року "Про районну програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік"

01 березня 2019 року                                                                                № 86

Про районну програму покращення

діагностики, лікування та профілактики

злоякісних новоутворень на 2019 рік

Відповідно до Закону України “ Основи законодавства України про охорону здоров’я ”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 904 “ Про Обласну програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік ” та з метою зниження захворюваності і смертності від онкологічних захворювань, підвищення ефективності профілактики, забезпечення раннього виявлення та лікування онкологічних хворих :

1.     Схвалити районну програму покращення діагностики, лікування та

профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік (далі-Програма), що додається.

2.                Виконавцям районної програми покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2019 рік:

2.1.         Подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

2.2.         Видатки на реалізацію Програми здійснювати у межах асигнувань, передбачених в районному бюджеті.

2.3.         Забезпечити належне і своєчасне виконання заходів Програми.

2.4.         Забезпечити подання інформації про хід виконання заходів Програми районній державній адміністрації до 15 січня 2020 року.

3.           Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в межах наявних фінансових ресурсів в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію заходів Програми.

4.           Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                    Я. ЯКОВЧУК