№ 92 від 14 березня 2019 року "Про Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту"

14  березня  2019 року

Про Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», наказу Міністерства надзвичайних ситуацій України від 07 червня 2011 року № 587 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах», наказу Міністерства внутрішніх справ України                    від 16 жовтня 2018 року № 835 «Про затвердження Типового положення про територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 листопада 2018 року за        № 1256/32708,  на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 21 лютого 2019 року № 150 «Про Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту» та з метою просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях серед населення, яке не зайняте у сфері виробництва та обслуговування, за місцем проживання:

1.      Затвердити Примірне положення про консультаційний пункт з питань цивільного захисту (далі – Примірне положення)  згідно з додатком.

2.    Виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад :

2.1 Привести положення раніше утворених консультаційних пунктів щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру у відповідність до норм  Примірного положення;

2.2  Забезпечити функціонування мережі консультаційних пунктів при житлово-експлуатаційних організаціях усіх форм власності та підпорядкування,  при сільських та селищних радах у відповідність до вимог вищезазначених законодавчих та нормативно-правових актів та Примірного положення.

2.3 Уточнити організаційну структуру консультаційних пунктів.

3.      Сарненському навчально-консультаційному пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області забезпечити інформаційно-методичну підтримку діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту.

4.      Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 01 квітня 2009 року № 148  «Про Примірне положення про консультаційний пункт щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації І.Назарця.

Голова адміністрації                                                                               Я.ЯКОВЧУК