14  березня 2019 року                                                                                           № 94

Відповідно до статей 13, 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  постанови Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 року № 106 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 01 грудня 2017 року №1040 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №39-р  «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»:

1. Внести редакційні уточнення найменування об’єктів визначених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року №39-р, згідно з додатком

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Назарця І.П..

Голова адміністрації                                                                          Я. ЯКОВЧУК