№ 102 від 26 березня 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Обірки Люхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

26 березня 2019 року                                                                                          № 102

Про погодження проекту землеустрою

Відповідно до статей 6, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  46 Закону України «Про землеустрій», статей 17, 173, 186 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Люхчанської сільської ради від 11.03.2019 №97 та проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаОбіркиЛюхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаОбіркиЛюхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж села ОбіркиЛюхчанської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 112,00 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                                              І. НАЗАРЕЦЬ