Також дивіться новини на facebook.com

Оголошені конкурси

 

Оголошено конкурс «Проекти міжнародної співпраці» програми «Креативна Європа» (підпрограма «Культура»).

Конкурс підтримує проведення транснаціональних проектів співпраці у секторі культурних та креативних індустрій протягом максимум чотирьох років.

У рамках конкурсу доступні дві категорії фінансування:

МАЛОМАСШТАБНІ ПРОЕКТИ

• Щонайдовше 48 місяців;

• Щонайменше 3 партнера принаймні з 3 країн «Креативної Європи»;

• Максимум 60% від загального обсягу коштів, передбачених на проект;

• До 200 000 євро на проект.

ВЕЛИКОМАСШТАБНІ ПРОЕКТИ

• Щонайдовше 48 місяців;

• Принаймні 6 партнерів з 6 країн «Креативної Європи»;

• Максимум 50% від загального обсягу коштів, передбачених на проект;

• До 2 млн. євро на проект.

Хто може подаватися на конкурс?

Організації, які працюють у секторі культури та креативних індустрій, а саме: танець, театр, література, перформативне мистецтво, музика, візуальні мистецтва, спадщина, архітектура, дизайн, цирк, фестивалі, ремесло, мода та інші.

Дедлайн: 27 листопада 2019 року (17:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)

Всі деталі по конкурсу (офіційний сайт Виконавчої агенції з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency (EACEA)): http://bit.ly/2piuEep

та на сайті Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні: https://creativeeurope.in.ua/programs/1

 

Програма міні-грантів для культурної спадщини

 

Проект Re_HERIT оголошує конкурс на отримання міні-грантів для культурної спадщини.

Дедлайн - 18 листопада 2019 року.

В рамках проекту ”ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину“, який фінансується Європейським Союзом, оголошено конкурс на отримання міні-грантів для культурної спадщини.

Мета та пріоритети конкурсу:

Мета - посилення співпраці та взаємовідносин між місцевими органами влади (МОВ), державними та комунальними установами у сфері культурної спадщини та організаціями громадянського суспільства (ОГС), щоб сприяти відповідальним заходам та здійсненню політики щодо збереження, управління та популяризації місцевої культурної спадщини як спільного добра та колективного надбання для місцевого соціально-економічного розвитку.

Пріоритети:

1.      Актуалізація багатонаціональної та багатокультурної місцевої спадщини.

2.      Сенситивний підхід до популяризації місцевої культурної спадщини.

3.      Розвиток потенціалу культурної спадщини для місцевого економічного розвитку з застосуванням практик ефективного менеджменту.

4.      Нові підходи та моделі для актуалізації місцевої культурної спадщини через співпрацю МОВ та ОГС.

Хто може подаватись:

Конкурс оголошується на території України за винятком тимчасово окупованих територій.

Учасниками конкурсу можуть бути організації громадянського суспільства, що працюють у сфері культурної спадщини. Організації громадянського суспільства повинні мати відповідний код неприбутковості, бути зареєстрованими та здійснювати діяльність на території України. 

Обов’язковою умовою участі є партнерства в проекті між місцевими органами влади (МОВ), державними та комунальними установами у сфері культурної спадщини та організаціями громадянського суспільства (ОГС). Проект вважається партнерським, якщо всі партнери внесені в аплікаційну форму, заходи проекту передбачають залучення усіх організацій до реалізації проекту та їх фінансова участь передбачена бюджетом.

Проекти, в підготовці та реалізації яких задіяні учасники Циклу тренінгів з ефективного управління спадщиною в рамках проекту ReHERIT (липень-вересень 2019 року), отримують перевагу. Перевагою є 5 додаткових балів, які додаються при оцінюванні проекту. Одна заявка може отримати тільки 5 додаткових балів загалом.

Розмір міні-гранту:

5 000 євро.

Кількість переможців:

10 проектів

Прийом заявок до 18 листопада 2019 року.

Нижче посилання на детальну Інструкцію до проведення конкурсу, форму заявки та форму для бюджету.

 

USAID

Проект енергетичної безпеки оголошує початок грантової програми

 

USAID Проект енергетичної безпеки (ESP) працює з Урядом України, приватним сектором та громадянським суспільством для підвищення енергетичної безпеки України, трансформації енергетичного сектору країни у сучасний, орієнтований на ринок та інтегрований з ЄС фактор зростання.

До конкурсу запрошуються:

§  Неурядові організації (НУО), зареєстровані та правочинні згідно з законодавством України (гранти у грошовій та негрошовій формі);

§  державні установи (гранти виключно у негрошовій формі).

Пріоритетні напрямки:

§  Надання допомоги Уряду України для забезпечення усіх громадян доступною, надійною, сталою та безпечною енергією;

§  Підтримка Уряду України в інтеграції до європейських енергетичних ринків шляхом допомоги ключовим державним органам та регулятору у виконанні вимог енергетичного законодавства ЄС, включаючи Третій енергетичний пакет;

§  Зміцнення енергетичної безпеки України завдяки реформуванню конкурентних ринків шляхом відокремлення функцій передачі та розподілу від генерації, а також виробництва і постачання в секторах природного газу та електричної енергії;

§  Створення конкурентних ринків електричної енергії, природного газу та теплової енергії;

§  Збільшення постачання енергії в Україні шляхом сприяння інвестиціям у сектор енергетики завдяки активній участі приватного капіталу та збільшення виробництва відновлюваної енергії.

Приклад грантової діяльності: грант може надаватись неприбутковим організаціям, які проводять навчання для вразливих груп населення, жінок, ветеранів АТО та молоді для удосконалення навичок з встановлення та/або обслуговування обладнання, що використовується у секторі відновлюваної енергетики.

В рамках грантів може забезпечуватись підтримка заходів щодо перевірки концепцій для технологій відновлюваної енергії або прискорення придбання засобів, які можуть сприяти широкомасштабному використанню відновлюваної енергії.

Як подати заявку?

Подача заявок відбувається у два етапи. На першому етапі заявники подають короткий концептуальний документ (заявку в стислому вигляді) українською або англійською мовами. Грантодавець визначає чи відповідає концептуальний документ цілям ESP. Якщо концепція заявника отримає позитивну оцінку, в цьому випадку організацію буде запрошено до участі в другому етапі – подання розгорнутої заявки на грантове фінансування.

Кінцевий термін подачі заявок:

30 квітня 2020 року. Грантові заявки оцінюються по мірі надходження.

Суми грантів: від 10 000 до 300 000 доларів США у гривневому еквіваленті. ESP залишає за собою право фінансувати запропоновані проекти повністю або частково.

Строк дії грантового проекту: тривалість запропонованого проекту не повинна перевищувати 24 (двадцять чотири) місяці.

Види грантів:

§  FAA – Контракти на фіксовану суму: кошти, які видано на основі визначених «етапів» або результатів роботи;

§  Спрощений або стандартний грант: грант з відшкодуванням витрат;

§  Негрошовий грант: закупівля та постачання матеріалів/обладнання та/або послуг.

Може застосовуватися також гібрид двох грантів, при цьому найпоширеніший гібрид – контракт на фіксовану суму з часткою в негрошовій формі.

Отримати більш детальну інформацію можна за посиланням.

Також ви можете надіслати запит на електронну адресу UESPgrants@tetratech.com.

 

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору»

 

Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST) запрошує зацікавлені організації взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки в рамках Щорічного оголошення про реалізацію програми. 

Дедлайн - 31 березня 2020 року.

Проект USAID FST розглядатиме пропозиції, подані у відповідь на це Оголошення від таких видів організацій: офіційно зареєстрованих місцевих громадських організацій, асоціацій та суб’єктів господарювання приватного сектору та інших прибуткових та неприбуткових організацій.

Зокрема, як приклад можна навести такі організації:

·         громадські організації: неприбуткові та прибуткові; загальнонаціональні, регіональні, місцеві;

·         приватні підприємства та суб’єкти господарювання;

·         фінансові установи, у тому числі мікрофінансові (МФУ);

·         галузеві/секторальні, торговельні та інші асоціації приватного сектору;

·         наукові установи, навчальні заклади (напр., заклади вищої освіти);

·         професійні асоціації;

·         фонди.

Грантова підтримка надаватиметься проектам, спрямованим на:

·         сприяння більшому доступу споживачів та підприємств до фінансування;

·         покращення фінансового захисту та обізнаності споживачів фінансових послуг;

·         сприяння формуванню довіри до фінансових установ;

·         сприяння розробці та просуванню законодавчих реформ у фінансовому секторі, розкриттю фінансової інформації та фінансової прозорості;

·         підвищення рівню фінансової інклюзивності, допомагаючи постачальникам фінансових послуг у визначенні нових сегментів ринку, пропонуючи нові спеціалізовані продукти та впроваджуючи інновації.

Зокрема, учасники конкурсу мають зробити акцент на заходах, що формують інституційну спроможність надання послуг, що стосуються реформування фінансового сектору: законодавча та регуляторна база, захист споживачів, фінансова інклюзія, фінансове посередництво, транзакції, сприяння підвищенню рівня користування фінансовими продуктами та послугами.

Процес розгляду пропозицій Проектом USAID FST складається з двох етапів. Спочатку необхідно надіслати концепцію (план попередньої діяльності) на адресу: GrantsFST@dai.com. Концепція має відповідати зазначеним в Оголошенні вимогам. У разі схвалення концепції конкурсною комісією, до учасника звертаються з проханням скласти повну заявку, яка міститиме детальну інформацію щодо запропонованого проекту. Повна заявка подається лише на прохання Проекту USAID FST.

Сума одного гранту може становити від 10,000 до 100,000 доларів в гривневому еквіваленті.

Термін фінансування діяльності за рахунок гранту може становити до 12 місяців. Всі грантові проекти повинні бути виконані до 30 жовтня 2020 року.

Усі концепцїї отримані вродовж дії цього Оголошення про реалізацію грантової програми будуть розглядатися на поточній основі. Однак, цілком імовірно, що всі наявні кошти для цього Оголошення будуть надані пропозиціям (концепціям), поданим під час першого раунду оцінок. Дедлайн подачі концепцій для першого раунду є 23:59 (за київським часом)18 жовтня 2019.

USAID FST може вирішити повністю або частково фінансувати вибрану заявку. USAID FST залишає за собою право запропонувати грант будь-якому учаснику конкурсу або не запропонувати жодному.

Для отримання додаткової інформації щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок просимо звертатися до GrantsFST@dai.com.

Узагальнені відповіді на всі отримані запитання щодо першого раунду будуть надіслані усім заявникам та зацікавленим сторонам, а також оприлюднені Узагальнені відповіді на всі отримані запитання щодо першого раунду будуть надіслані усім заявникам та зацікавленим сторонам, а також оприлюднені на сторінці програми в соціальній мережі Facebook. Запитання щодо першого раунду оцінювання приймаються до 6 жовтня 2019 включно, подальші отримані запитання будуть розглядатися на поточній основі.

 

Гранти для малих та середніх підприємств

Програма USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються. Дедлайн - 29 лютого 2020 року.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення  успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Контакти

Програма USAID Ukraine-USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України»