№ 122 від 05 квітня 2019 року "Про План заходів з виконання Державної соціальної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року"

05 квітня 2019 року                                                                                    № 122

Про План заходів з виконання
Державної соціальної програми

“Національний план дій щодо реалізації

Конвенції ООН про права дитини”

на період до 2021 року

Відповідно до статей 2, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року №453 “Про затвердження Державної соціальної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року”, на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 14 лютого 2019 року № 117 “Про Обласну соціальну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року”:

1.    Затвердити План заходів з виконання в Сарненському районі Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року (далі - План заходів) згідно з додатком.

2.    Виконавцям про хід виконання Плану заходів інформувати райдержадміністрацію щороку до 05 січня.

3.    Службі у справах дітей райдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.2019 №117 “Про Обласну соціальну програму “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини” на період до 2021 року” інформувати службу у справах дітей обласної державної адміністрації щороку до 10 січня.

4.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                               Я. ЯКОВЧУК