№ 123 від 08 квітня 2019 року "Про організацію перевірок стану мобілізаційної підготовки і рівня мобілізаційної готовності на території Сарненського району в 2019 році"

08 квітня 2019 року                                                                                    № 123

Про організацію  перевірок стану мобілізаційної підготовки і рівня  мобілізаційної готовності  на території Сарненського району в 2019 році

Відповідно до статей 6, 13, 27, 28 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  статті 17 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від             11 жовтня 2017 року № 796 “Про затвердження Порядку проведення перевірок стану та оцінки мобілізаційної готовності національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, адміністративно-територіальних одиниць України”, та відповідно до програми мобілізаційної підготовки Сарненської районної державної адміністрації на 2019 рік від 21грудня 2018 року №08-15:

1. Утворити районну комісію для здійснення перевірок стану мобілізаційної підготовки і рівня  мобілізаційної готовності в органах місцевого самоврядування,  підприємствах,  установах і організаціях Сарненського району (далі – комісія) та затвердити її склад згідно з додатком.

2.  Комісії у своїй діяльності керуватись Порядком проведення перевірок стану та оцінки мобілізаційної готовності національної економіки, органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, адміністративно-територіальних одиниць України затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2017 року № 796.

3. За результатами здійснених перевірок складати акти, які не пізніше ніж протягом місяця від дня закінчення перевірки  надсилати сільським, селищним  головам, відповідним керівникам підприємств, установ і організацій для

2

реагування та вжиття заходів з усунення виявлених недоліків згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації І. П. Назарця.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК

голови райдержадміністрації

08 квітня 2019 року №123

СКЛАД РАЙОННОЇ КОМІСІЇ

для здійснення перевірок стану мобілізаційної підготовки і рівня мобілізаційної готовності  в сільських, селищних радах, підприємствах, установах і організаціях Сарненського району

Голова комісії:     Перший заступник голови райдержадміністрації

Члени комісії:

Завідувач сектору оборонної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації.

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи  апарату райдержадміністрації.

Керівник апарату адміністрації                                                         В.СТЕЛЬМАХ