№ 135/19 від 15 квітня 2019 року "Про утворення міжвідомчої районної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно- територіального устрою "

голови районної                                                     голови районної

державної адміністрації                               ради

15 квітня 2019 року                                                                           № 135/19

Про утворення міжвідомчої

районної робочої групи з

підготовки пропозицій
щодо адміністративно-
територіального устрою

На підставі статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до  розпорядження Кабінету Міністрів України від
23 січня 2019 року № 77-р «Про затвердження плану заходів з реалізації нового етапу реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019 - 2021 роки», на виконання спільного розпорядження голови обласної державної адміністрації  та голови обласної ради від 28 березня 2019 року № 264/30 «Про утворення міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою Рівненської області»:

1. Утворити міжвідомчу районну робочу групу з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою (далі – міжвідомча районна робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаємо за собою.

Голова районної державної  адміністрації

районної ради