№ 145 від 06 травня 2019 року "Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріально - технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки"

06   травня  2019 року

Про виділення паливно-мастильних
матеріалів з місцевого матеріально -
технічного резерву для запобігання,
ліквідації наслідків надзвичайних
ситуацій техногенного та природного
характеру на 2016-2020 роки

04 травня 2019 року о 15 год. 13 хв. на  ПЗЧ ДПРЧ-8 ДПРЗ-5  ГУ ДСНС України у Рівненській області надійшло повідомлення від громадянина Мостюка Леоніда Васильовича, 1979 року народження, жителя м. Сарни  про те, що під час прогулянки в лісовому масиві виявив предмет, схожий на снаряд, на відстані 100 м від залізничного перегону Сарни - Стрільськ, між населеними пунктами м. Сарни та с. Люхча. Після проведення ідентифікації предмета працівником ДПРЧ-8 ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України У Рівненській області було встановлено, що це авіаційна бомба часів Другої світової війни SC – 250.

Відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій          ДК 019:2010  ці події відносяться до надзвичайної ситуації місцевого рівня (код надзвичайної ситуації 10270 - надзвичайні ситуації внаслідок пожежі, вибуху (можливості вибуху) виявлених вибухонебезпечних предметів (застарілих боєприпасів).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015       № 775 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», п.2.3 доручення заступника голови Рівненської облдержадміністрації від 22.11.2011 № 416/01-61-11 про забезпечення фінансування витрат паливно-мастильних матеріалів на ліквідацію надзвичайних ситуацій, пов’язаних з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів:

1. Виділити аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у                                                                                                              Рівненській області з місцевого матеріально-технічного резерву для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки  40 літрів бензину А - 92 та 100 літрів дизельного палива.

2. Аварійно - рятувальному загону спеціального призначенняГоловного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Рівненській області до 16 травня  2019 року подати до районної державної адміністрації звіт про використання виділених паливно-мастильних матеріалів та копію акту виконаних робіт по знешкодженню вибухонебезпечного предмета.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК