№ 172 від 21 травня 2019 року "Про затвердження плану заходів на 2019 - 2020 роки з реалізації в Сарненському районі Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року"

21 травня 2019 року                                                                                           № 172

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 56-р «Про затвердження плану заходів на 2019 - 2020 роки з реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 березня 2019 року № 270 «Про затвердження плану заходів на 2019 – 2020 роки з реалізації в Рівненській області Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року», з метою удосконалення системи взаємодії державних органів, підприємств, установ, організацій у сфері боротьби з наркоманією, незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, здійснення превентивних заходів:

1.                Затвердити план заходів на 2019 - 2020 роки з реалізації в Сарненському районі Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року (далі - план заходів), згідно додатку.

2.                Рекомендувати міській, селищним, сільським радам затвердити відповідні плани заходів.

3.                Виконавцям про хід виконання плану заходів інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щороку до 27 грудня.

4.                Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 березня 2019 року      «Про затвердження плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації в Рівненській області Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020 року» подавати управлінню охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації щороку до 03 січня.

5.                Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Голова адміністрації                                                                        Я.ЯКОВЧУК