№ 178 від 24 травня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.02.2016 № 47 «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених, покращення соціально-побутових умов тримання засуджених"

24 травня 2019 року                                                                                     №178

Про внесення змін до розпорядження голови
райдержадміністрації від   23.02.2016 № 47
«Про організацію роботи щодо  створення

нових робочих місць для  засуджених, покращення

соціально-побутових умов тримання засуджених
що утримуються, та осіб, які звільнились   з

установ виконання покарань на 2016-2020

роки»

У зв’язку з вибуттям окремих членів робочої групи з надання практичної допомоги Державному підприємству «Підприємство Державної кримінально- виконавчої служби України (№ 46)» щодо вирішення питань працевлаштування засуджених, керуючись пунктом 6 статті 24 Закону України « Про місцеві державні адміністрації» :

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.02.2016 № 47 «Про організацію роботи щодо створення нових робочих місць для засуджених,  покращення соціально-побутових умов тримання засуджених, що утримуються, та осіб, які звільнились з установ виконання покарань на 2016-2020 роки» », а саме додаток 2 до розпорядження викласти в новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації .

Виконуюча обов’язки голови
адміністрації                                                                               Н.ПАРАНИЦЯ

до розпорядження голови райдержадміністрації

24 .05.2019 № 178