№ 179 від 27 травня 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Селище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

27 травня 2019 року                                                                                      № 179

Про погодження проекту землеустрою

Розглянувши клопотання Селищенської сільської ради від 16.05.2019 №02-08/143 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селаСелище, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаСелище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій»:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               селаСелище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж селаСелище Селищенської сільської ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села орієнтовною площею 84,1606 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                                           Н. ПАРАНИЦЯ