№ 180 від 29 травня 2019 року "Про нову редакцію плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Сарненському районі"

29  травня  2019 року                                                                                      №  180

Про нову редакцію плану заходів
щодо реалізації Національного
плану дій з виконання резолюції
Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки,
мир, безпека» на період до
2020 року в Сарненському районі

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року № 637-р   «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року  № 113», на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації   від 06 травня 2019 року № 422 «Про   нову  редакцію плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Рівненській області»:

1.           Схвалити план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Сарненському районі (далі-план заходів) у новій редакції згідно з  додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати план заходів на затвердження районній раді в установленому порядку

3.  Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад, територіальним органам міністерств та інших  центральних органів виконавчої влади:

забезпечити виконання плану заходів;

інформувати управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   про хід виконання плану заходів щороку  до 25 січня.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 06 травня 2019 року № 422 «Про   нову  редакцію плану заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Рівненській області» в районі подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  щороку  до 01 лютого.

5.   Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від 13 травня 2016 року № 184 «Про план заходів щодо реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року в Сарненському районі».

6.    Контроль за виконанням розпорядження покласти на  заступника  голови райдержадміністрації Параницю Н.М..

Голова  адміністрації                                                                                Я.ЯКОВЧУК