05.2019 - Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Управління праці та соціального захисту населення Сарненської районної державної адміністрації просить дати оголошення наступного змісту:

Кабінетом Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309  прийнято постанову «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до управління праці заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України чи свідоцтва про народження дитини,

індивідуальної програми реабілітації,

виписки з амбулаторної карти хворого (форма № 027/о).

Вартість реабілітаційних заходів визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

З переліком реабілітаційних установ можна ознайомитись на сайті Міністерства соціальної політики України або в управлінні праці та соціального захисту.

За більш детальною інформацією звертатись в управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 46, кабінет № 7.

В.о.начальника управління                                                                      Л.ЛОХВИЧ