№ 208 від 25 червня 2019 року "Про нагородження Почесною грамотою районної державної адміністрації "

голови районної державної адміністрації

25 червня 2019 року                                                                                       № 208

Про нагородження Почесною
грамотою районної державної
адміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 15.09.2006 № 402 «Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації», зареєстрованим в Сарненському районному управлінні юстиції 26.09.2006 за №5/145:

1. Нагородити Почесною грамотою районної державної адміністрації за сумлінне виконання службових обов'язків та з нагоди відзначення Дня Конституції України:

МАКСИМЕНКА
Богдана Миколайовича
- солдата військової частини А0153
МІХНОВУ
Юлію Олегівну

- директорку Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

ПОЛТАРИНА
Олександра Георгійовича

- військовослужбовця військової частини А0153, учасника бойових дій

РУДЮК
Мирославу Миколаївну

- інструктора відділення рекрутингу та комплектування Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, учасника бойових дій

2. Рекомендувати керівництву трудових колективів, які порушили клопотання про відзначення, вирішити питання матеріального стимулювання нагороджених.

Голова адміністрації                                                                              Я.ЯКОВЧУК