№ 210 від 25 червня 2019 року "Про Положення про штаб району територіальної оборони №5"

25 червня 2019 року                                                                                    № 210

Про   Положення
про    штаб     району
територіальної оборони №5

Відповідно до Положення про територіальну оборону України, затвердженого Указом Президента України від 23 вересня 2016 року №406/2016, статті 18 Закону України «Про оборону України», на виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 19 грудня 2018 року №944 «Про організацію підготовки штабу зони (штабів районів) територіальної оборони на 2019 рік»,  з метою планування і виконання завдань територіальної оборони:

1. Затвердити  Положення про штаб району територіальної оборони №5 згідно додатку.

2. Начальнику штабу району територіальної оборони №5 - військовому комісару Сарненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на підставі завдань, визначених у Положенні про штаб району територіальної оборони №5, розробити функціональні обов’язки посадових осіб штабу району територіальної оборони №5.

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 22 грудня 2016 року №507 «Про Положення про штаб району територіальної оборони».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                             Я. ЯКОВЧУК