№ 227 від 11 липня 2019 року "Про внесення змін до районної Програми «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік»"

11 липня 2019 року                                                                                                 №227

Про внесення змін до районної
Програми «Забезпечення виконання
судових рішень та виконавчих
документів на 2019 рік»

Відповідно до статей 2, 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою виконання судових рішень, що надходятьорганам виконавчої влади, бюджетним установам, закладам, організаціям та одержувачам бюджетних коштів, які отримують кошти з державного, районного бюджету в процесі виконання ними своїх повноважень:

1. Схвалити зміни до районної Програми «Забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів на 2019 рік» (далі – Програма), схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від           15 січня 2019 року № 10 та затвердженої рішенням районної ради від 15 лютого 2019 року № 810, згідно з додатком.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації подати зміни до Програми районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на 2019 рік передбачити кошти в межах наявних фінансових ресурсів для фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Параницю Н.М.

Голова адміністрації                                                                                         Я.ЯКОВЧУК

до розпорядження голови
районної державної
адміністрації

11 липня 2019 року № 227

Зміни до Програми
«Забезпечення виконаннясудових рішень та виконавчих
документів на 2019 рік»

У розділі Програми «Фінансове забезпечення та обсяги фінансування Програми» таблицю викласти в наступній редакції:

Найменування показника

2019 рік

Кількість рішень суду щодо безспірного списання коштів місцевих бюджетів, боржниками по яких є органи державної влади, бюджетні установи, заклади, організації та одержувачі бюджетних коштів, що взяті до виконання (од.)

3

Сума заборгованості, що підлягає безспірному списанню відповідно до рішень суду (грн.)

507731,00

Сума судового збору, виконавчого збору, штрафів та додаткових витрат, які виникли внаслідок несвоєчасного виконання чи невиконання рішення суду, та підлягають відшкодуванню (грн.)

8601,00

Начальник управління праці та

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                                                   В.ДРИГАНЕЦЬ