08 липня 2019 року                      № 224

Про затвердження переліків засобів індивідуального захисту органів дихання та захисних споруд цивільного захисту,що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі

Керуючись статтями 2, 13, 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2012 № 91 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» (далі субвенція), зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №288 «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження» та наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від12.06.2019 №131 «Про затвердження переліків засобів індивідуального захисту органів дихання та захисних споруд цивільного захисту,що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження»:

1. Затвердити перелік захисних споруд цивільного захисту, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі (капітальні видатки), згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік засобів індивідуального захисту органів дихання, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у Сарненському районі (поточні видатки), згідно з додатком 2.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації затвердити вищевказану субвенцію в районному бюджеті на 2019 рік.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Назарця І.П.

Головаадміністрації                                                                              Я. ЯКОВЧУК

до розпорядження голови

08 липня 2019 року № 224

ПЕРЕЛІК

захисних споруд цивільного захисту, що фінансуються у 2019 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на

території зони спостереження

Найменування захисної споруди, її обліковий №, вид проведення робіт

Місце розташування захисної споруди

Обсяг фінансування у 2019 році за рахунок субвенції (тис. гривень)

Форма власності

Дата проведення інвентаризації та № інвентарної справи

2
3
4
5
6
РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Районний бюджет Сарненського району (Зона спостереження Рівненської АЕС)

1

Протирадіаційне укриття ДНЗ «Сонечко», обліковий номер 67380, капітальний ремонт

вул. Шкільна, 1, с.ВеликеВербче, Сарненський район, Рівненська область

Комунальна
26.07.2012 №225

Разом по адміністративно-територіальній одиниці

Виконуючий обов’язки
начальника відділу містобудування,
архітектури та інфраструктури

райдержадміністрації                                                                            Г. БІЛОТІЛ

до розпорядження голови
08 липня 2019 року № 224

ПЕРЕЛІК

засобів індивідуального захисту органів дихання, що фінансуються у 2019 році

території зони спостереження

Найменування засобів індивідуального захисту органів дихання

Обсяг фінансування у 2019 році за рахунок Субвенції, тис.грн.

2
3

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

Районний бюджет Сарненського району (Зон спостереження Рівненської АЕС)