№ 235 від 24 липня 2019 року "Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262"

24 липня 2019 року                                                                                         № 235

Про внесення змін до розпорядження голови
районної державної адміністрації від
02 липня 2018 року № 262

Відповідно до статей 41, 46 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», у зв’язку із внесенням змін до Інструкції з діловодства в апараті Сарненської районної державної адміністрації, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 липня 2018 року № 272:

1. Внести до розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2018 року № 262 «Про затвердження Регламенту Сарненської районної державної адміністрації», такі зміни:

викласти абзаци 12, 13 пункту 69 Регламенту Сарненської районної державної адміністрації у такій редакції:

«Додатки до розпоряджень голови районної державної адміністрації є невід’ємною частиною таких розпоряджень та підписуються керівником органу, який є головним розробником, на лицьовому боці останнього аркуша додатка.

Додатки до розпоряджень, головними розробниками яких є структурні підрозділи апарату районної державної адміністрації, підписуються керівником відповідного структурного підрозділу апарату районної державної адміністрації.».

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації                                                           Іван НАЗАРЕЦЬ