№ 236 від 24 липня 2019 року "Про план роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2019 року"

24 липня 2019 року                                                                                  № 236

Відповідно до статті 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 11.12.1999 № 2263      “Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації”                       із внесеними змінами та регламенту Сарненської райдержадміністрації, затвердженого розпорядженням   голови   райдержадміністрації від 02. 07.2018

№ 262:

1. Затвердити план роботи Сарненської районної державної адміністрації на серпень 2019 року згідно з додатком.

2. Першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:

2.1. Скоординувати діяльність згідно з розподілом функціональних повноважень та забезпечити своєчасне виконання заходів, передбачених  планом роботи.

2.2. Інформацію про виконанння плану роботи райдержадміністрації на серпень 2019 року надати до 10 вересня 2019 року відділу організаційної роботи та зв'язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки голови

райдержадміністрації                                                                Іван НАЗАРЕЦЬ