В районі було проведено командно-штабні навчання щодо реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду

22 серпня, в  Сарненському районі  на автодорозі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» (Карпилівський поворот), було проведено навчання з відпрацювання спільних дій органів управління і підрозділів Служби автомобільних доріг у Рівненській області, Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Головного управління ДСНС України у Рівненській області та місцевих органів влади у разі загрози та порушення руху транспорту на автошляхах і населених пунктах унаслідок сильних снігопадів.
   У навчаннях взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець та начальник Головного управління ДСНС в Рівненській області Сергій Крук.
   Мета командно-штабних навчань була досягнута, а практичне виконання спільних заходів стало підтвердженням готовності до реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду.