Вшанували пам'ять жертв нацистських розстрілів євреїв

Сьогодні з нагоди 77-ї річниці Дня розстрілу євреїв нацистами   відбувся мітинг-реквієм та  покладання квітів до пам’ятних знаків на місцях поховань представників єврейської національності (лісовий масив поблизу спорткомплексу «Мрія» м. Сарни) за участю заступника голови райдержадміністрації   Наталії Параниці,  заступника голови районної  Миколи Костецького, керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна, представників єврейської громади міста, ЗМІ.
    «Ми повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими. Ми повинні робити все можливе, щоб найбільші суспільну цінності – свобода, гуманізм, мир та злагода – завжди панували на нашій землі»,- сказала заступниця голови райдержадміністрації Наталія Параниця.
     Директор Сарненського історико-етнографічного музею Вікторія Дашко  та науковий співробітник музею Василь Кушнір ознайомили присутніх з трагічними подіями 26-28 серпня 1942 року. Учасники акції вшанували жертв розстрілів хвилиною мовчання.