В районі відкрився ще один інклюзивно-ресурсний центр

06 вересня, в смт. Степань, відбулося урочисте відкриття Степанського інклюзивно-ресурсного центру. Участь у відкритті закладу взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Парниця, голова районної ради Руслан Серпенінов, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Григорій Таргонський, Степанський селищний голова Петро Крот, начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, громада селища.
    Інклюзивно-ресурсний центр знаходиться у приміщенні Степанської ЗОШ І-ІІІ ступенів та має 4 окремих кабінети. Заклад забезпечений комп’ютерною технікою, дитячими меблями, дидактичними та наочними матеріалами. Відтак, діти Степанської об’єднаної територіальної громади  з особливими потребами матимуть можливість навчатися з корекційними педагогами.