Питання створення Кричильської ОТГ розглянули під час засідання робочої групи у Сарненській РДА

Реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади в Україні і в районі триває. Ще чотори громади – Кричильска, Коростська, Великовербченська сільські ради Сарненського району та Городецька сільська рада Володимирецького району скористалися перевагами реформи та уже розпочали процес добровільного об’єднання.
     Низку важливих питань, які виникли у процесі об’єднання ще однієї ОТГ обговорено під час засідання робочої групи, яке відбулася в райдержадміністрації 12 вересня під керівництвом виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Івана Назарця. Зокрема, йшлося про необхідність внесення змін до перспективного плану формування територій громад Сарненського району.