№ 270 від 04 вересня 2019 року "Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області"

Р  О  З  П  О  Р  Я  Д  Ж  Е  Н  Н  Я

04 вересня 2019 року                                                                                    № 270

Про погодження проекту землеустрою

Розглянувши клопотання Клесівської селищної ради від 03.09.2019 №2079/02-1 про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська, проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області та керуючись статтями 17, 173, 186 Земельного кодексу України, статтею 46 Закону України «Про землеустрій», статями 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Клесівської селищної ради від 29.08.2019 №2142 «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області»:

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж               села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

2. Погодити зміни меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, включивши додатково в межі села 71,07 га земель згідно з додатком.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

Виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                         Іван НАЗАРЕЦЬ